گروه مهندسی آرکا در سال 1394 فعالیت خود را با گسترش فناورهای نوین در صنعت ساختمان آغاز نموده و با پشتوانه سوابق مدیران خود در استفاده از تکنولوژی های نوین در صنعت ساختمان مانند دال­های مجوف یوبوت، سیستم پیش ساخته و تونلی و ……. وارده عرصه ساختمان شده.

این شرکت در ابتدا فعالیت­های خود اقدام به گسترش سیستم سقف یوبوت، در دو حوزه خدمات فنی و مهندسی و تولید نموده و تاکنون موفق به  طراحی، اجرا و تولید مصالح دال­های مجوف در بسیاری از پروژه­ها شده است. این شرکت با کمک گرفتن از واحد تحقیق و توسعه خود قصد دارد تا تکنولوژی های جدید را وارد عرصه ساختمان نماید.

بیانه ماموریت:

ماموریت اصلی این شرکت، فعالیت در زمینه صنعت ساختمان و استفاده از تکنولوژی­ها و محصولات نوین در این صنعت می­باشد. مشتریان ما کلیه افرادی هستند که در صنعت ساختمان فعالیت می­کنند، مهندسان عمران، معماری، سازندگان و سرمایه گذاران از جمله مشتریان ما هستند.

خدمات و محصولات ما به شرح زیر می­باشد:

  • تولید و تامین مصالح و لوازم مورد نیاز صنعت ساختمان بخصوص مصالح مربوط به استفاده از تکنولوژی­های نوین با بهترین کیفیت و کمترین قیمت.
  • انجام طراحی به بهترین نحوه و با رعایت کلیه آیین نامه ها و قوانین، در کمترین زمان ممکن و ارئه مدارک فنی و نقشه های اجرایی به نحوی که در هنگام ساخت کلیه اطلاعات لازم بدون نقص در اختیار سازنده قرار گیرد.
  • اجرای ساختمان از اولین مرحله یعنی اجرای فنداسیون تا هنگام تحویل کلید ساختمان با بهترین کیفیت و کمترین هزینه و در مدت زمان تعیین شده در برنامه زمان بندی.

بازار هدف شرکت، کلیه استان­های کشور ایران و کشورهای همسایه ایران می­باشد. نفوذ به کوچکترین شهرها و آشنایی دستاندرکاران آنها با تکنولوژی­ها و لوازم نوین و آشنایی با خدمات و محصولات شرکت یکی از اهداف اصلی این شرکت می­باشد.

ما در ارائه خدمات طراحی، تولید و تامین مصالح و اجرای ساختمان سعی در استفاده از به­ روزترین نرم افزار ­ها و تکنولوژی­ها را داریم و همواره درصدد ارتقا آنها می­باشیم.