مدیریت قوی و نیروی انسانی مجرب

ارائه کارآمدترین و بروزترین راهکارهای حوزه ساختمان متناسب با نیاز تمام کارفرمایان و مشتریان گرامی و در بستر تحولات نوین ساختمان. دستیابی به اهداف سرآمد شرکت آرکا با بهره گیری از توانمندی مجرب ترین متخصصان، اساتید و صاحب نظران حوزه منابع انسانی و روابط کار و روزآمد ترین مباحث بین المللی حوزه ساختمان محقق شده است. راهکارهای مذکور در سه بخش تولید، مشاوره و اجرا و یا تلفیق موارد مذکور ارائه می گردد.

متخصص و متعهد

از دیر باز بحث درباره اینکه بین تعهد و تخصص کدام را باید مقدم داشت و اصالت بخشید، مطرح بوده است. از نظر برخی نیروی متخصص مقدم است؛ زیرا آنکه کار را پیش می‌برد، متخصص با تخصصش است. فرد متعهد وقتی عهده‌دار کاری می‌شود، چون تعهد دارد که کار را به درستی انجام دهد، وقتی در کاری خود را ناتوان دید، هرگز بر خلاف تعهدش، اقدام به آن نمی‌کند. ما تلاش کرده ایم با تلفیق تخصص و تعهد، ضمن بهره برداری از آنچه دانش به ما اجازه می دهد، تعهد به انجام درستی کار داشته باشیم.

کیفیت و سرعت اجرای پروژه

شاخص کیفیت و سرعت به عنوان مهمترین مولفه های اجرایی این شرکت می­باشد. ما همواره تلاش نموده ایم با اجرای پروژه ها با کیفیت و سرعت قابل قبول نقطه عطفی در اجری خاص پروژه های عمرانی در زمره شرکت های برتر صنعت ساختمان قرار داریم.

گارانتی محصولات

این شرکت با گارانتی محصولات خود به خریدار اطمینان و اعتبار یک مجموعه را نمایش می دهد. داشتن گارانتی به معنای دادن اطمینان به مشتری از خرید محصول ما است تا در صورت بروز مشکل بتوانند از آن استفاده کنند. تمام محصولات آرکا دارای گارانتی می‌باشند. ابتدا باید متذکر شویم تمام موارد مربوط به ضمانت‌نامه محصولات و پشتیبانی محصول را با دقت مطالعه نمایید.

پشتیبانی کامل  و مشتری مداری

پس از دریافت سفارش از سوی ما، خدمات و وظایف تیم پشتیبانی ما شروع می شود. با بیان ساده تر، از آنجایی که کارفرمایان و مشتریان گرامی باعث توسعه و رشد شرکت ما می شوند، وظایف تیم پشتیبانی ما کسب رضایت بخشی این عزیزان می باشد.شرکت آرکا در کنار تیم پشتیبانی فروش از ” پشتیبانی فنی ” برای رفع مشکلات احتمالی درون سازمانی خود استفاده میکنند.

کیفیت محصولات

کیفیت محصولات این شرکت در پرتو ویژگی ها و صفات فیزیکی محصولات از قبیل استحکام و قابل اعتماد بودن ارزیابی می شود. ما با در نظرگرفتن موارد مهم از قبیل ترکیبات مناسب، عملکرد مناسب، دوام مناسب و قیمت مناسب را در مورد هر محصول خود در نظر گرفته ایم. شما مشتریان گرامی به ما کمک می کنید تا مناسب بودن را شناسایی کنیم و وظیفه ای که ما باید انجام دهیم این است که رضایت شما مشتریان گرامی را جلب نماییم.

قیمت مناسب

یکی از دغدغه های اصلی سفارش دهندگان ، قیمت محصولات است. سیاست شرکت آرکا در تعیین قیمت ، کاهش هزینه های تولید با بهینه سازی فرایندهای تولید و تعداد فروش بیشتر است. شفافیت در ارايه قیمت محصولات و خدمات وارایه و اعلام جدول قیمت آنها در وب سایت گروه مهندسی آرکا بدون ارزیابی توان مالی خریدار، از سیاست ها جاری ما می‌باشد. در نظر گرفتن منافع مالی مشتری و همچنین محدودیتهای مالی مشتری ، جهت استمرار همکاری رویکرد اصولی آرکا در ارايه خدمات می باشد.

خدمات ویژه برای مشتریان

شرکت آرکا با کمک تیم ایده پرداز خود در تلاش است با راه اندازی باشگاه مشتریان، مسیر انجام امور مشتریان را با معرفی به بانک ها و دریافت تخصیلات هموار نماید. همچنین ما اعتقاد داریم تمامی افراد جامعه برای آرامش خانواده خود تلاش میکنند از این رو با ایجاد بستر مناسب برای تفریح خانواده مشتریان خود، به رسالت اصلی خود در قبال مشتریان عمل نماید.